Про компанію Послуги Портфоліо Підтримка Відгуки клієнтів Контакнта інформація ТОВ Брутка: розробка програмного забеспечення та створення сайтів

Sun готує універсальну заміну для платформи Java 2 ME


Намір корпорації Sun Microsystems сфокусувати свої зусилля на розробці єдиної, монолітної програмної платформи Java може мати величезне значення для користувачів мобільних телефонів.
Таку заяву зробив віце-президент Sun Microsystems Джеймс Гослінг (James Gosling), один з авторів мови програмування Java, в інтерв'ю ресурсу News.com.
Хоча Java спочатку позиціонувалася саме як універсальна апаратно-незалежна платформа, раніше в Sun чітко розділяли її версії для настільних і мобільних пристроїв. При цьому стандартні можливості Java 2 Micro Edition були вельми обмеженими, необхідність використання розширень приводила до виникнення проблем сумісності і, як наслідок, збільшувало термін розробки J2ME-приложений.
Прикладом нового підходу Sun є платформа JAVAFX Mobile, що включає практично всі складові стандартної версії Java (Java Standard Edition), але що враховує особливості мобільних пристроїв - зокрема, порівняно малий розмір оперативної пам'яті. JAVAFX Mobile - один з компонентів ініціативи JAVAFX, оголошеною Sun на спеціальній прес-конференції в травні цього року.
Розширення функціональних можливостей "мобільної Java" дозволить позбавитися від несумісності застосувань, написаних для різних моделей терміналів.
Втім, представники Sun Microsystems підкреслюють, що повноцінна інтеграція всіх функцій Java в платформу мобільних телефонів відбудеться не відразу - на це може потрібно до десяти років.

 

Інші статті

Про електронний цифровий підпис